İçeriğe geç

%5 İndirim Kazanın!

  • 2 min read

Üye Olun, %5 İndirim Kazanın!

Merhabalar! Hoşgeldiniz. 💎

Müşterilerimizin dostlarımız olmasını önemsiyoruz.

Sizlerin, bir sonraki pırlanta talebinizde gözü kapalı olarak yine bizi tercih etmenizden mutluluk duyuyoruz. Buna bir katkı da biz sunmak istedik: Artık, sitemizin devamlı üyeleri, her alışveriş ile beraber ek indirimler kazanacaklar. Üye olarak yapılan alışverişler, sonraki alışverişler için ilave indirim sağlayacak.

Yaptığınız her alışverişin belli bir yüzdesi hesabınıza puan olarak otomatik yüklenir, bir sonraki alışverişte yine otomatik indirim olarak yansır.

Her bir ürün sayfasında, o ürünün kazandıracağı puanı görebilirsiniz. Sepet sayfasında ise sepet tutarının kazandıracağı toplam puanı görebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yaptığınızda, puanlarınız hemen yüklenecektir. Havale ile ödeme yapmayı tercih ettiğinizde ise, mail veya whatsapp hattına ödeme bildirimini yaptıktan sonra puanlarınız yüklenecektir. Kazandığınız puanları, daha sonradan Hesabım/Puanlarım başlığı altında takip edebilirsiniz. İptal edilen siparişlerin puanı da aynı şekilde iptal olmaktadır.

Bir sonraki alışverişinizde, puanınız bedelince indirim otomatik olarak gerçekleşecektir. Ödeme sayfasında gerçekleşen indirim miktarını görebilirsiniz.

Bu arada hatırlatalım, ana kategorilerimizden yaptığınız alışverişler %5 parapuan kazandırırken, dip fiyatlar ile sizlere sunduğumuz outlet kategorilerimiz %2 parapuan kazandırıyor. Ayrıca hangi kategoriden olursa olsun, sepetinizi 20.000 TL’ye tamamladığınızda, paketinize ilave edilecek bir pırlanta kolye hediyemiz vardır. Pırlantalı Gül veya Baget Kolye’yi, bloğumuzdan inceleyebilirsiniz.

Biz buradan duyuralım. Artıları, eksileri, farkları değerlendirip karar vermek size kalmış. 💎

Keyifli alışverişler. 😊