İçeriğe geç

Avantajlı Alışveriş

Güvenli
Alışveriş

Sitemiz 256bit SSL sertifikasına sahiptir ve yaptığınız tüm işlemler güvenli veri transferi yolu ile yapılmaktadır (Bunu site adresinin http ile değil https ile başlamasıyla doğrulayabilirsiniz).Alışverişiniz bizimle güvende!

Çift
Sertifika

Bütün pırlanta ürünlerimiz I’m Diamond sertifikalıdır. Ek olarak bazı ürünler GIA – HRD uluslararası taş sertifikasına sahiptir. Ek sertifika her ürünün kendi sayfasında belirtilmektedir. İlaveten her ürün için ücretsiz olarak,uluslararası HRD mücevher sertifikası talep edebilirsiniz.Mücevheriniz uluslararası laboratuvara gönderilecek ve bizden bağımsız olarak tekrar sertifikalandırılacaktır. Bu işlem yaklaşık bir hafta almaktadır. Mücevheriniz size, sahip olduğu sertifikalar ile birlikte gönderilmektedir.

Bakım
Garantisi

Ürünleriniz bizimle garantide! 2 yıl garanti süresi içerisinde ürünleriniz I’m Diamond’ın onarım ve bakım garantisi altındadır. Bu süre sonrasında da oluşabilecek sorunlar için I’m Diamond her zaman yanınızdadır. Detayları Garanti Şartları sayfamızda bulabilirsiniz.

Özel
Sunum

Mücevheriniz özel ve şık bir paketleme ile ürüne zarar gelmeyecek şekilde titizlikle hazırlanır ve sizlere ulaştırılır. Dilerseniz hediyeleriniz için özel notlarınızı ekleyebiliriz.

Sigortalı Ücretsiz Teslimat

Mücevherleriniz, ücretsiz & sigortalı kargo şirketi ile sizlere ulaşana kadar bizim sorumluluğumuzdadır.

Kolay
İade

I’m Diamond’da iade ve değişim çok kolay. İşlemlerinizde izlemeniz gereken aşamaları İade İşlemleri sayfamızdan görebilirsiniz.