İade ve Değişim Koşulları

İADE KOŞULLARI

Mücevher ve değerli madenlerle ilgili kanun maddeleri uyarınca hazırladığımız iade koşullarına göre ürünlerinizi 3 gün içerisinde 10% kesinti ile iade edebilirsiniz. 

İade işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar;

-Lütfen bizimle iletişime geçmeden ürünü geri gönderme işlemini başlatmayınız, 3 gün içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde 10% kesinti ile iade hakkınızdan faydalanabilirsiniz. 

-Ürünün orijinal, garanti şartlarını kapsayan haliyle ve tüm evrakları ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. (Kutu, fatura, hediye vs.)

-Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünlerde kesintisiz iade hakkınız bulunmaz. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

-Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldiyse bu durum I’m Diamond’ın değerlendirmesine girecektir. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ürün bedeli, ödemeniz kredi kartınızla ise kredi kartınıza, havale/eft yoluyla ise banka hesabınıza 5 iş günü içerisinde tarafımızdan iade edilecektir (iadenin size ulaşması daha uzun sürebilir ve bankalara bağlıdır)

I’m Diamond ürünlerinin tamamının arkasındadır. 14 gün sonrasında da zaman kısıtlaması olmadan, ürünlerimizin en uygun şekilde bakımını ve geri alımını gerçekleştiriyoruz. 

DEĞİŞİM KOŞULLARI

Aldığınız ürünlerin değişimini bir zaman sınırı olmadan yapmanız mümkündür. Değişim yapmak istediğiniz ürün ile daha önce aldığınız ürün arasındaki fiyat farkını ödeyerek değişimi sağlayabilirsiniz.