İçeriğe geç

İade ve Değişim

İade Koşulları

Im-diamond’da iade çok kolay. Mücevher ve değerli madenlerle ilgili kanun maddeleri uyarınca hazırladığımız iade koşullarına göre ürünlerinizi 14 gün içerisinde Türkiye içerisinde koşulsuz-kesintisiz iade edebilirsiniz. Türkiye dışı iadeler, ek kargo ve vergi ücretleri sebebiyle kesintisiz yapılamamaktadır, yurtdışı iade için lütfen irtibata geçiniz.

İade işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar;

-Lütfen ürünü geri göndermeden önce bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimizi burada görebilirsiniz.

-Ürünün tamamen orijinal, garanti şartlarını kapsayan haliyle ve tüm evrakları ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. (Fatura, kutu, hediye vs.)

-Tüketicinin özel talepleri uyarınca üretilen ürünlerde kesintisiz iade hakkı bulunmaz. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

-Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldiyse bu durum I’m Diamond’ın değerlendirmesine girecektir. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ürün bedeli, ödemeniz kredi kartınızla ise kredi kartınıza, havale/eft yoluyla ise banka hesabınıza 5 iş günü içerisinde tarafımızdan iade edilecektir. (İade bedelinin size ulaşması bankanıza göre değişebilir.)

Değişim Koşulları

Aldığınız ürünlerin kesintisiz değişimi için yukarıdaki iade koşulları geçerlidir.

Bu durumlar dışında I’m Diamond ürünlerinin tamamen arkasındadır. 14 gün sonrasında da herhangi bir zamanda ürünlerimizin iade ve değişimini en uygun şartlarda gerçekleştirmeye çalışıyoruz.