İade ve Değişim Koşulları

İADE KOŞULLARI

Mücevher ve değerli madenlerle ilgili kanun maddeleri uyarınca hazırladığımız iade koşullarına göre ürünlerinizi 14 gün içerisinde Türkiye içerisinde kesintisiz iade edebilirsiniz. Türkiye dışı iadeler ek kargo ve vergi ücretleri sebebiyle için kesintisiz iade yapılamamaktadır, ne koşullarda iade olabileceğini konuşmak için lütfen irtibata geçiniz.

İade işleminde dikkat edilmesi gereken hususlar;

-Lütfen ürünü geri göndermeden önce bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimizi burada görebilirsiniz.

-Ürünün orijinal, garanti şartlarını kapsayan haliyle ve tüm evrakları ile birlikte iade edilmesi gerekmektedir. (Kutu, fatura, hediye vs.)

-Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünlerde kesintisiz iade hakkınız bulunmaz. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

-Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldiyse bu durum I’m Diamond’ın değerlendirmesine girecektir. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ürün bedeli, ödemeniz kredi kartınızla ise kredi kartınıza, havale/eft yoluyla ise banka hesabınıza 5 iş günü içerisinde tarafımızdan iade edilecektir (iadenin size ulaşması daha uzun sürebilir ve bankalara bağlıdır)

I’m Diamond ürünlerinin tamamının arkasındadır. 14 gün sonrasında da zaman kısıtlaması olmadan, ürünlerimizin en uygun şekilde bakımını ve geri alımını gerçekleştiriyoruz. 

DEĞİŞİM KOŞULLARI

Aldığınız ürünlerin değişimini bir zaman sınırı olmadan yapmanız mümkündür. Değişim yapmak istediğiniz ürün ile daha önce aldığınız ürün arasındaki fiyat farkını ödeyerek değişimi sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için Mesafeli Satış Sözleşmemizi inceleyebilirsiniz.