İçeriğe geç

İndirim Kuponu

  • 2 min read
im-diamond-outlet-pırıltılı-firsatlar

İndirim Kuponu

Pırıltılı Fırsatlar” kategorisindeki pırlantalarda, tüm indirimlere ek %20 ekstra indirim için, sepet sayfasında kupon kutucuğuna “indirim20” yazınız.

Tüm kategorilerdeki pırlantalarda; tüm indirimlere ek %10 ekstra indirim için sepet sayfasında kupon kutucuğuna “indirim10” yazınız.

Peki Neden Bu İndirim?

Bizi biliyorsunuz artık; en özel bir mücevheri, sizlere en özel fiyat ile sunduğumuzda saatler içinde satılmasını bekliyoruz ve teveccühünüzle genelde böyle oluyor 🙂

Ama bazen oluyor ki çok sayıda sunumumuz arasında, bir ürün gözden kaçabiliyor, hemen farkedilemiyor, gerek güzelliği, gerek fiyat avantajı ile diğer ürünlerin gölgesinde kalıyor, sahibine hemen kavuşamıyor 🙂 Biz ise aylarca aynı ürünlerle sabit kalmak istemiyoruz. Sürekli yenilik ve hızlı bir devridaim için, elimizde bir süredir duran ürünleri maliyetine yakın fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

“Pırıltılı Fırsatlar” kategorisindeki ürünler, işte tam da bu ürünler. Fevkalade ancak henüz keşfedilmemiş. Bu kategorilerde hali hazırda olan fiyat avantajına, sadece 3 gün süreyle (27 Mayıs 23.59’a dek 🙂), %20 avantaj daha ekleyebilirsiniz. Tüm indirimlere ek %20 ekstra indirim için, sepet sayfasında kupon kutucuğuna “indirim20” yazmanız yeterli.

Tüm kategorilerde geçerli bir kuponunuz da var; tüm indirimlere ek %10 ekstra indirim için sepet sayfasında kupon kutucuğuna “indirim10” yazmanız yeterli.

Unutmayınız; sepet tutarınız 15.000 tl ve üzeri ise pırlantalı hediye kolye de kazanıyorsunuz. Diğer alışverişlerinizle beraber, sigortalı kargo ile sizlere ulaşacaktır.

Şimdi sizleri en avantajlı alışveriş için “Pırıltılı Fırsatlar” kategorisine davet ediyoruz.