İade ve Değişim Koşulları

İade Koşulları

4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun maddesi uyarınca hazırladığımız iade koşullarına göre; alıcıların 14 gün içinde ürünleri iade etme hakkı vardır. Bu süre içerisinde bizimle iletişime geçerek iade işlemini başlatabilirsiniz.

İade işleminde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır;

-Öncelikle lütfen bizimle iletişime geçmeden ürünü gönderme işlemini başlatmayınız. 14 gün içerisinde bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde hakkınızdan faydalanabilirsiniz. 

-Ürünü tamamen orijinal, garanti şartlarını kapsayan haliyle ve tüm evrakları ile birlikte teslim etmeleri gerekmektedir. (Kutu,fatura, hediye vs.)

-Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen ürünlerde kesintisiz iade hakkınız bulunmaz. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

-Ürün, tüketicide bulunduğu süre içerisinde kusurlu bir ürün haline geldiyse bu durum I'm Diamond'ın değerlendirmesine girecektir. Bu durumda ürün masraf kesintisi yapılarak iade alınabilir.

Gerekli şartlar sağlandıktan sonra ürün bedeli, ödemeniz kredi kartınızla ise kredi kartınıza, havale/eft yoluyla ise banka hesabınıza 5 iş günü içerisinde tarafımızdan iade edilecektir (iadenin size ulaşması daha uzun sürebilir ve bankalara bağlıdır)

I'm Diamond ürünlerinin tamamının arkasındadır. 14 gün sonrasında da zaman kısıtlaması olmadan, ürünlerimizin en uygun şekilde bakımını ve geri alımını gerçekleştiriyoruz. 

 

Değişim Koşulları

Aldığınız ürünlerin değişimini bir zaman sınırı olmadan yapmanız mümkündür. Değişim yapmak istediğiniz ürün ile daha önce aldığınız ürün arasındaki fiyat farkını ödeyerek değişimi sağlayabilirsiniz.