İçeriğe geç

Biz Kimiz? :)

  • 1 min read
I'm Diamond
Biz Kimiz? 🙂

Merhabalar! “Biz Kimiz?”i konuşuyoruz. Hoşgeldiniz.💎

(Bu bilgilerin ve daha fazlasının videosu için yazının altındaki görsele tıklayabilirsiniz.)

Büşra Mücevherat

Büşra Şentürk’ün 2008 yılında Kuyumcukent’te kurduğu Büşra Pırlanta, sunduğu standart üstü kalite ve güven ile sektörde kısa sürede tanındı. Pırlanta sektöründeki bilgi eksikliğini doldurmayı vazife edinen Büşra Pırlanta ekibi, büyüyerek Büşra Mücevherat Kuyumculuk San. Tic. AŞ. olarak kurumsallaştı. 2014 yılında ikinci bir marka olarak I’m Diamond ile ihracata yöneldi. “Büşra Pırlanta”, Türkiye pazarına yönelik butik ve 2. el pırlanta ürünlere yoğunlaşan bir portföye sahip öncü markamızken, “I’m Diamond”, klasik ve modern modellerle outlet ürünlere yoğunlaşan uluslararası markamızdır. En yakın zamanda, Amerika, Avrupa, Arabistan ve Singapur ihracatımızla taleplere cevap vermeyi umuyoruz.

Misyonumuz: En nadide mücevherleri, en özel tasarımlarla, en ekonomik şekilde sunmak.

Vizyonumuz: Pırlanta sektöründe farklılıkların öncüsü olmak. Dünyaya açık butik özelliğimizi daima zenginleştirerek devam ettirerek her bir müşterinin talebini tek tek değerlendirebilmek.

Aşağıdaki videomuzda girişimcilik hikayemizi, işletme etiğimizi, çalışma ekibimizi ve üretim safhalarımızı kısaca tanıttık:

Etiketler: