İçeriğe geç

Outlet Pırlanta Ne Değildir?

  • 2 min read
Outlet Pırlanta Ne Değildir?

Outlet Pırlanta Ne Değildir?

Merhabalar! “Outlet pırlanta ne değildir?”i konuşuyoruz. Hoşgeldiniz 💎

Yine sizlerden gelen sorulardan yola çıkarak bazı ufak açıklamalar yapmak istiyoruz. “Outlet Pırlanta (Outlet Diamond)” kavramını ilk kullanan firma olarak, pırlantanın “en”lerini ve ulaşılabilirliğini sizlere yakından göstermek istemiştik. Başlatmış olduğumuz bu outlet pırlanta rüzgarı, bizim de beklediğimizden çok daha fazla rağbet gördü. Şimdi adeta kesintisiz bir akış yaşıyoruz ve bu bize daha iyisini daha iyi şekilde sunma gücü veriyor.

Şimdi gelelim konumuza: Outlet pırlanta ne değildir?

  1. Outlet Pırlanta, ikinci kalite pırlanta değildir.
  2. Outlet Pırlanta, ikinci el (2. El) pırlanta değildir.
  3. Outlet Pırlanta, demode ürünler değildir.
  4. Outlet Pırlanta, devamı olmayan demek değildir (bazı durumlar hariç).

Daha önce açıklamıştık aslında ama yukarıdaki değilleri olumlayalım bir de:

  1. Pırlantada kalite olayı çok boyutludur. Ama bizim iddiamızı biliyorsunuz: “Doğru pırlantayı doğru fiyatla sunmak”. İmkanlar yeterliyse “En iyiyi en iyi fiyatla sunmak”. Bu prensibimiz, outlet veya seri üretim mücevherlerimizde değişmez.
  2. Outlet ürünlerimizin hepsi yeni ve kullanılmamıştır.
  3. Outlet ürünlerimize her tarzdan, her konseptten akış vardır.
  4. Çok işçilikli bazı outlet ürünlerimizi, devamında aynı avantajlarla sunmamız mümkün olmasa da özellikle klasik modeller için aynı avantajlarla süreklilik sağlayabiliyoruz. Çoklu adet almak isteyenlere bu şekilde yardımcı olabiliyoruz.  

Pırlantada tatlı bir outlet rüzgarı estirmekten mutluyuz. Pırlantanın “en”lerini ve ulaşılabilirliğini sizlere yakından göstermeye devam edeceğiz. En kısa zamanda, yüz yüze pırlanta eğitimlerimizle karşınızda olmayı umuyoruz.

Görüşmek üzere.

Keyifli Alışverişler💎